Blog Yazarak Ne Kadar Para Kazanılır?

By | Şubat 25, 2017
blog ne kadar kazandırır

Blog Yazarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Ücretli yada ücretsiz bir şekilde blogu açıktan sonra pek çok blog yazarının derdi; blogdan para kazanma konusudur. Önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi intenetten para kazanma yolları içinde para kazandırdığı kanıtlanmış yöntemlerden biride blog yazarak para kazanma yöntemidir. Blog açma konusunda hala bir çekinceniz, yapamam tarzı bir düşünceniz varsa bu önyargıyı kafanızdan silin. 15 dakika gibi bir sürede websitenizi açabilirsiniz. Sermayem yok diyorsanız ücretsiz blog nasıl açılır? konusundan detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternetten bugün ve yarın para kazanmak istiyorsanız bir blog sahibi olmanızı tavsiye etmekteyiz. Blog açmanın bana ne getirisi olabilir? blog açmanın faydaları nedir derseniz Blog Nedir? Gerçekten Blog Para Kazandırır Mı? konusuna göz atmanızı tavsiye ederiz. Aklınıza takılan kısımlara yanıt bulabileceksiniz bu yazıda.

Blogu açacağım ama aklımda hep şu soru var; blog yazarak ne kadar para kazanılır? Aslına bakarsanız bu sorunun cevabını verecek olan sizsiniz. Öncelikle blogdan para kazanmak konusunda aklımda en ufak bir kuşku yok, bu da bir iş diyebilmelisiniz. Normal çalışma hayatı gibi blog yazarak para kazanma konusunda mesai harcayabilirim diyebilmelisiniz. Eğer bu konularda hemfikir değilsek bu iş size eziyetten başka birşey değildir inanın.

Blog Yazarak Para Kazanmak İçin Neler Yapmalıyım?

Öncelikle eğer blog açma ve yazma konusunda ileri derecede bilgi sahibi değilseniz; blog ile para kazanmak için blog açmayın. Açtığınız ilk blogunuz para kazanmak amaçlı olmasın. Yaptığınız işten, yazdığınız yazıdan zevk alın. Yazılarınız ilk başlarda sürekli olsun ve devamlı yazın. Sürekli yazamıyorsanız da planlı bir şekilde yazın. Başkaların yazdıklarını kopyalamak yerine benzersiz ve özgün içerikler oluşturun. İlk oluşturacağınız kişisel blogdan para kazanmanız zor olmayacaktır bu adımları uygularsanız. Oluşturduğunuz yazılar, içerikler okuyana fayda sağlasın. Olsun varsın ilk sitelerinizden para kazanmayın fakat kendinizi blog yazarak geliştirdikçe emin olun blogdan para kazanılır mı sorusunun en iyi cevabını kendinize vereceksiniz. Evet blogdan para kazanılıyor ama bahsettiğimiz adımları uygularsak bu mümkün. Blog ve websitesi konusunda kendinizi geliştirdikçe daha spesifik, para kazandırması mümkün olan kategorilerde websiteleri açarak blogdan sınırsız para kazanabileceksiniz.

Şimdi şu blog yazarı, şu blogdan şu kadar para kazanıyor muhabbetlerine girmek istemiyorum. Aslolan kendimizi blogdan para kazanmak mevzusunda inandırmamız yani bu işe inanmamız. Emin olun artık internet sitesi olmayan internet girişimcisi, yok denecek kadar azdır. Blog yada websiteniz sizin vitrininiz, dükkanınız gibidir bi bakıma. Para kazanan bloglara örnek ver derseniz; techcrunch.com teknoloji sitesinin aylık geliri 200.000$, sosyal medya yazıları içeren mashable.com sitesinin 180.000$, magazin haberleri yazan perezhilton.com sitesinin 140.000$, şehir haberleri içeren gothamist.com sitesinin 80.000$ aylık kazançları olduğu vurgulanmakta. Tabi bunlar biraz uçuk rakamlar fakat blogdan para kazanma konusunun netliğini görmeniz açısından güzel kazançlar.

Blogu ilk açtığınızda para kazanamadınız mı? olabilir, vazgeçmeyin. Yukarıda bahsettiğimiz adımları mutlaka uygulayın, profesyonel seviyeye gelince blogdan para kazanmak hiçte zor olmayacaktır sizin için. Blog Yazarak Para Kazanma Yolları konusundaki en az bir yöntemi uygulayarak blog yazarak para kazanabilirsiniz. İlk başlarda muhakkak tek yönteme odaklanın, blog işinde ilerledikçe birden çok yönteme odaklanabilirsiniz. Artık blogdan para kazanılır mı konusu umarım netleşmiştir kafanızda. Bana soracak olursanız emin olun blog ile para kazanmak mümkün. 🙂 Blog yazmak para kazandırır mı? Blog yazarak ne kadar para kazanılır? konularına bu yazımızda değindik, aklınıza takılan kısımları yorumlarınızla sorabilirsiniz. Bloglayın, blogdan para kazanın, bol kazançlar.

Ücretsiz Online İş E-kitabı ile Blogdan Para Kazanma Konusundaki Yazılar, Sırlar Anında Email Adresine Gelsin!

Aşağıya İsim ve Email adresinizi girdikten sonra Gönder butonuna basınız.

I agree to have my personal information transfered to GetResponse ( more information )

Gizliliğinize önem gösteririz. Spam mail asla gönderilmez.

One thought on “Blog Yazarak Ne Kadar Para Kazanılır?

  1. Pingback: Satış Ortaklığı ile Para Kazanmak | Blogdan Para Kazanma Rehberi BLOGMAVİSİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.