En Sağlam Türk Satış Ortaklığı Siteleri (Sürekli Güncel)

By | Şubat 28, 2017

Satış ortaklığı siteleri, satış ortaklığı veren firmalar

Günümüzün ve geleceğin internetten para kazanma yöntemlerinden, kazandırdığı kanıtlanmış yöntemlerden bir diğeri de satış ortaklığı sistemidir. Satış ortaklığı, global dildeki adıyla affiliate marketing; kendinize ait olmayan ürün ve hizmetlerin satışına aracılık etme ve bu yolla komisyon bazlı para kazanma işidir. Aynı zamanda satış ortaklığı ile blogdan para kazanmak, kazandırdığı kanıtlanmış yöntemlerden biridir. Özgürce çalışma şeklini ve saatlerini kendiniz belirleyebileceğiniz bir elin parmağını geçmeyecek işlerden birisidir. %2 den bağlayıp %80 civarına kadar komisyonla para kazandıran başlıca risksiz kazanç yöntemlerinden biridir. Satış ortağı nedir? satış ortaklığı nedir ve faydaları nelerdir? affiliate marketing hakkında detaylı bilgiyi Satış Ortaklığı ile Blogdan Sınırsız Para Kazanmak konulu yazımızda ele aldık. Satış ortaklığı hakkında aklınıza takılan kısımlara yanıt bulabileceksiniz bu yazıda.

Pek çok avantajlı fırsatlar sunan satış ortaklığı veren firmalar bulunmaktadır. Biz bu yazımızda daha önce satış ortaklığı konulu yazımızda değindiğimiz fiziksel ve digital ürünler konusunda satış ortaklığı sitelerini ikiye ayıracağız. Birincisi fiziksel ürünler içerip satış ortaklığı veren firmalar, ikincisi digital ürünleri bünyesinde barındıran satış ortaklığı siteleri. Bu konuya geçmeden önce öncelikle şundan bahsetmemiz gerek; satış ortaklığı ağları nedir? satış ortağına ne gibi fayda sağlarlar? Kayıt olmalı mıyız? satış ortaklığı ağlarına gerek var mıdır?

Satış Ortaklığı Sitesi Nedir? Satış Ortaklığı Sitelerinin Faydaları Nelerdir? 

Satış ortaklığı sitesi; fiziksel yada digital pek çok ürünü bünyesinde barındıran, satış ortağına istediği kazanç programına ve firmaya satış ortağı olmasını sağlayan ağlardır. Satış ortaklığı veren firmaları ayağınız getiren sistemdir desek yeridir bu noktada. Pek çok satış ortaklığı sitelerini bir arada bulabilirsiniz satış ortaklığı ağlarında. Satış ortaklığı sitelerinin faydalarını sıralayacak olursak;

 • Bünyesinde fiziksel yada dijital pek çok ürün bulundurur.
 • İnternette sayısız satış ortaklığı veren firmalar vardır, bunlara tek tek ulaşmaya çalışmaktansa satış ortaklığı siteleri ile hepsine ulaşabilirsiniz.
 • Birden çok satış ortaklığı veren firmalara satış ortağı olarak, hepsinden kazandığınız komisyon paralarını tek kanaldan almanıza imkan sağlar.
 • Güvenli bir altyapıyla satış yaptınız ürünlerin komisyon paralarını banka hesabınıza almanıza aracılık eder.
 • Kategori bazlı ürün ve firmalara ulaşmanızı sağlar.
 • Satış ortağı olarak satacağınız ürün ve hizmetlerin, tanıtım metaryallerini (banner, logo,makale vb.) sıkıntısız ve hemen ulaşmanızı sağlar.
 • Ürün ve hizmetlerin satışı için size verilen affiliate linklerinin takibini, istatistiğini, geri dönüşümlerini izlemenizi sağlar.
 • Sadece size ait olan ürün ve hizmet satışlarının ayrıntılı bilgisini sunar. Sattığınız ürün, aldığınız komisyon parası, alan kişi adı-soyadı, ödeme şekli gibi.
 • Yaptığınız her satıştan sizin adınıza belirli bir miktar kesinti yaparak adınıza devlete gelir vergisi stopajı öder. Belki de en önemli avantajı da budur satış ortaklığı sitelerinin. Satış ortaklığı işi tamamen yasaldır ve adınıza devlete stopaj ödenerek illegal para kazanmanızı da önler. Bu sayede eğer mali bir incelemeye takılırsanız satış ortaklığı ağları ile gelir vergisi ödemelerinizi ibraz ederek bu dertten kurtulabilirsiniz.
 • Satış ortağı olduğunuz ürün yada firmadan doğan anlaşmazlık, komisyon parası kesintisi vb. gibi sıkıntılarda destek görebilirsiniz.

Satış Ortaklığı Siteleri

Fiziksel Ürün Satış Ortaklığı Siteleri: Fiziksel ürün dediğimiz; ayakkabı, çanta, parfüm, beyaz eşya vb. ürünlere satış ortağı olup satışına aracılık etmenizi sağlayan satış ortaklığı veren firmalardır. Komisyon oranları genellikle %2 – %20 arasında olmaktadır.

 • http://www.reklamaction.com/yayinci.html : Bünyesinde; Avon, Markofoni, Modanisa, Defacto, Mudo, Mediamarkt, Karaca, Koton, D&R, Sarar, Teknosa, İdefix gibi pek çok fiziksel ürün firmalarına satış ortağı olabilirsiniz. Üyelik ücretsizdir. Buradan üye olabilirsiniz.
 • gelirortaklari.com : Satış ortaklığı ağında pek çok fiziksel ürün ve firma bulunduran, ücretsiz satış ortaklığı sitelerindendir. Üye olmak ücretsizdir.
 • https://aff.gittigidiyor.com: Giyim eşyasından, elektroniğe, kozmetiğe her çeşit fiziksel ürüne satış ortağı olup satışı yapabileceğiniz güvenilir bir türk satış ortaklığı sitesidir. (Gittigidiyor 10 Temmuz 2017 itibariyle üye alımını durdurmuştur.)
 • http://www.medikalize.com.tr/panel/register.php : Şu anda sadece parfüm satışı yapılan platformdur. Düzenli ödeme yaptığı belirtilmektedir.

Digital Ürün Satış Ortaklığı Siteleri: Dijital ürün olarak; e-kitap, e-hizmetler, online eğitimler, kurslar vb. ürünlerinin yer aldığı Türk affiliate sitelerdir. Komisyon oranları genellikle %10 – %80 arası değişmektedir.

 •  xticaret.com (Ağustos-Eylül 2018 aylarında site kapanmıştır.)

  : 2009 yılında kurulan ve şuanda kayıtlı 88 bini geçen satış ortağı ile Türkiye’ nin ilk dijital satış ortaklığı sitesidir. Bünyesinde en çok dijital e-kitaplar bulunur. Her kategoriden e-kitap, online eğitim ve kurs satışı için satış ortağı olup para kazanabilirsiniz. Satış ortağı olarak %10-%70 arası komisyonla ürün satarak para kazanabilirsiniz. Siteye bir kerelik 20 TL ödeyerek üye olarak, istediğiniz kadar ürün ve hizmetin satışına aracılık edebilirsiniz. Site, bu ödeme için ciddi şekilde satış ortaklığı yapacak kişiler için almayı uygun gördük gibi bir gerekçe göstermektedir. Banka hesabınıza ödeme yapan, güvenilir bir satış ortaklığı sitesidir. Ayrıntılı bilgi ve üye olmak için siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 •  odaklipazar.com

  : En sağlam Türk satış ortaklığı sitelerinden bir diğeri de odaklipazar.com satış ortaklığı sitesidir. Dijital ürünler olarak genelde e-kitaplar, e-kurslar yer alır. Satışına aracılık ettiğiniz her digital üründen %30-%75 arası komisyonla para kazanabilirsiniz. Güvenilir bir altyapısı olan, banka hesabınıza ödeme yapan satış ortaklığı sitesidir. Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz kayıt olma için siteye buradan ulaşabilirsiniz.

 •  clickmerkez.com

  : Satış ortaklığı ağında dijital e-kitaplar ve e-eğitimler barındırır. Güvenilir ve ücretsiz kayıt olabileceğiniz satış ortaklığı sitesidir. %25-%75 arası komisyonla satışını yaptığınız dijital ürünlerden para kazanabilirsiniz.Site hakkında ayrıntılı bilgiye ve ücretsiz kaydolmak için siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla satış ortaklığı sitesi yada satış ortaklığı veren firma bulmak için Google’de ürün satış ortaklığı şeklinde arama yapabilirsiniz. Örneğin parfüm satış ortaklığı şeklinde aratabilirsiniz.

Hangi Satış Ortaklığı Siteleri İle Başlamalıyım?

Digital ürünlerin, fiziksel ürünlere nazaran daha avantajlı olduğunu ve yüksek oranlarda komisyon verdiğini Satış Ortaklığı ile Blogdan Sınırsız Para Kazanmak konulu yazımızda değinmiştik. Örneğin; %50 komisyon veren 90 TL tutarındaki ekitap satışından vergi düşünce 40 TL civarı bir komisyon kazanırsınız. Fiziksel ürünlerde bu oran % 2-10 seviyesine kadar düşmektedir. Bu sebeple dijital satış ortaklığı veren firmaların satış ortaklığını yapmanızı ilk başlarda önermekteyiz. Yüksek trafikli siteniz yada yüksek takipçili sosyal medya hesaplarınız olabilir satacağına inandığınız fiziksel ürünü bulup güzel dönüşümde alabilirsiniz. Bu elinizdeki potansiyele bağlı bir bakıma. Digital yada fiziksel ürün satmak isteyen satış ortaklarının; ücretsiz satış ortalığı siteleri olsun, satış ortaklığı veren firmalar olsun, satış ortaklığı sitelerine kayıt olmalarını yukarıda saydığımız faydalardan dolayı önermekteyiz. Yabancı diliniz var yada yabancı satış ortaklığı siteleri ile para kazanma düşüncesindeyseniz En Çok Kazandıran Yabancı Satış Ortaklığı Siteleri konulu yazımızdan en iyi yabancı satış ortaklığı siteleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazımızda ücretsiz satış ortaklığı siteleri, Türk affiliate siteler ve internette pek çok kategoride yer alan satış ortaklığı veren firmaların sağladığı avantajlar ve getirdiği kolaylıklara değindik. Aklınıza takılan kısımları, kullandığınız ödeme yapan, güvenilir satış ortaklığı sitelerini yorumlarınızla sorabilirsiniz. Bol kazançlar dileriz.

Ücretsiz Online İş E-kitabı ile Blogdan Para Kazanma Konusundaki Yazılar, Sırlar Anında Email Adresine Gelsin!

Aşağıya İsim ve Email adresinizi girdikten sonra Gönder butonuna basınız.

I agree to have my personal information transfered to GetResponse ( more information )

Gizliliğinize önem gösteririz. Spam mail asla gönderilmez.

15 thoughts on “En Sağlam Türk Satış Ortaklığı Siteleri (Sürekli Güncel)

 1. Pingback: Satış Ortaklığı ile Para Kazanmak | Blogdan Para Kazanma Rehberi BLOGMAVİSİ

 2. Yasin KELEŞ

  Detaylı bilgi için bize pazarlama@slimmertr.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  “HEMEN ÜCRETSİZ SATIŞ ORTAĞIMIZ OLUN ÖNCELİKLERDEN FAYDALANIN”

  SATIŞ ORTAĞIMIZ OLUN

  Reply
  1. Blogmavisi Post author

   Yasin Bey yorumunuz için teşekkürler. Yazımızdaki firma ve siteler, güvenilir ve ödeme yapan en sağlam Türk satış ortaklığı siteleridir. Sanırım sizde firmasınız ve yeni bir girişim verdiğiniz örnek. Mesela ürününüz gerekli bakanlık ve kurumlarca onaylı mıdır? Neticede sağlık ürünü. Sağlık ürünleri adı üstünde biraz dikkat ister. Ne kadar zamandır ürün piyasada, kullanıcıların geri dönüşleri nasıldır? Satış ortaklığı açısından ödemelerde, affiliate linklerde ve en önemlisi komisyon ödemelerinde sıkıntı olmakta mıdır? Bu tarz sorulara yanıt verirseniz ürünü satmak isteyenler için daha açıklayıcı olacaktır.

   Yazımızda belirttiğimiz gibi ödeme yapan ve güvenilir sitelerle çalışmanızı tavsiye etmekteyiz. Yazımızdaki siteler kullanılmış, ödeme yaptığı görülmüş güvenilir sitelerdir. Verdiğiniz emeğin karşılığı alın, yazımızı tekrar tekrar okuyun ve arkadaşlarınızla paylaşın. Bol kazançlar dileriz.

   Reply
 3. papatya

  Merhaba
  Hepsiburada’da satış ortaklığı imkanı var ama fatura kesmenizi istiyor sizden. Şirket olmadığımız için fatura kesme şansımız yok.
  Gittigidiyor’da ise yalnızca tık başı ücret şeklinde çalışıyorlar.
  Bu sitelerin hiçbirinde örneğin amazon’daki gibi bir sistem yok.
  Ben mi yanılıyorum acaba? Yardımcı olur musunuz?

  Reply
  1. Blogmavisi Post author

   Merhaba papatya
   Evet dediğiniz gibi belirli bir ivme yakalayınca yani satış sayınız arttıkça fatura kesmeniz daha iyi olacaktır. Şahıs şirketi açabilirsiniz. Şahıs şirketi konusunda bir mali müşavir yada muhasebeciye danışmanızı öneririm. Sizin yerinize halledecektir. Aslında şahıs firması açarak kendinizi de sağlama alırsınız tabi devamlı bu işi yapmayı düşünüyorsanız.
   Amazon’daki sistem gelişmiş bir altyapı. Amazon tarzı bir site ben ülkemizde rastlamadım ama bulursam sizleri de haberdar edeceğim. Umarım sorunuza yanıt verebilmişimdir.
   Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

   Reply
 4. eskici

  Geniş bir sosyal medya çevreniz varsa “satış ortaklığı sistemi” kazandırır. Dediğim gibi bu işi yapmak isteyenler öncelikle twitter, instagram gibi sosyal medya sitelerinde bol bol takipiçi toplamalı.

  Reply
 5. Bercestem

  Mrb ben nir blog sayfasi acarak satis ortakligi yapmak iatiyorum ama tam olarak da ne yapacahimi bilmiyorum.sayfami actiktan ne kadar sure sonra satis ortakligi yapabilirim?

  Reply
 6. Serkan

  Gelir ortakları yayıncı üye almamakta direniyor resmen. Başvuru süreci 3 haftadan beri sonuçlanmadı nedense.

  Reply
 7. HAKAN

  Merhaba;

  tam anlamış olmak adına sormak istiyorum.; İlk önce (örneğin) çıçekçılık üzerine bir blog oluşturuyorum. Daha sonra bu bloğum üzerimden satış ortaklığı veren sitelerle iletişime geçip anlaşmaya yapmaya çalışıyorum ve anlaşmış olduğum sitelerle affilte tarzı iş yapmaya başlamış oluyorum. Doğru mudur?
  çok tşk ederim.

  Reply
 8. NTZeytinleri

  Merhaba,
  Bizler NTZeytinleri olarak; Bursa, İznik ilçesinde Zeytin, Zeytinyağı, Zeytinden hazırlanan Özel doğal Sabunlar üreten bir işletmeyiz.
  İznik ilçesinde bir çok bayisi olan bir işletmenin internet ortamında da insanlara faydamızın dokunabileceğini düşünerek bir sistem kurdur.
  İnceleme için ntzeytinleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Hepimizin bildiği üzere, Satış Ortaklık Sistemi; internette para kazanabilmemiz için kurulmuş harika bir yöntemdir.
  Bizlerde bu yoldan hareket ederek, siz değerli üyelere başlangıçta %5 komisyon ile bu sisteme davet ediyoruz.
  Performans ile ilgili olarak % de lik oranda artış elbetteki yapılacaktır.
  Site üzerinde satışını yapabileceğiniz ürünleri ortaklık panelinden görebilirsiniz.

  Ücretsiz üyelik için tıklayınız.
  http://www.ntzeytinleri.com/satis-ortagi-ol

  Reply
  1. Blogmavisi Post author

   Merhaba,
   Satış ortaklığı ile satışlarınızı artırma düşüncesi, gerçekten güzel düşünce. Umarım güzel sonuçlar alırsınız fakat %5 komisyonun çok düşük olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Burada yorumunuzu onaylıyorum. Size satış ortağı olmak isteyen arkadaşlar faydalansın, kazanç sağlasın diye. İyi çalışmalar dilerim.

   Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.