Gizlilik Politikası

Bu yazı blogmavisi.com sitesini ziyaret eden ziyaretçiler için, gizlilik ve bilgi güvenliği konusunda bilgilendirmek için yazılmıştır. Web sitemize gelen her ziyaretçinin gizliliğini korumak bizim için önemlidir.

Sitemiz blogmavisi.com, sadece kendisinden bilgi talep eden, ücretsiz içerikler için email formu dolduran veya sitemiz üzerinden ürün satın alan kişilerle iletişime geçer. Sitemizde sadece güvenli ödeme altyapılarını kullanan şirketlerin ürünlerine ortaklık bağlantıları içerir. Sitede yer alan bilgiler; bilgi verme, eğlence, eğitim ve bir kısmı reklam amaçlıdır, yasal bir amaç için kullanılmamalıdır. Bu sitede yer alan bilgiler; denenmiş, genelde konu hakkında bilgi sahibi kişilerce kabul edilmiş, son derece etkili bilgilerdir. Bu bilgilerle alınacak sonuçlar, herkes için garanti edilemeyeceği gibi blogmavisi.com sitesince de garanti edilemez.

Ücretsiz içerik karşılığı verilen email, isim gibi bilgiler sadece sizin izin verdiğiniz çerçevede kullanılır ve 3. taraflarca asla paylaşılmaz. Email aboneliğinden abonelikten çık seçeneği ile istenilen zamanda çıkabilirsiniz. blogmavisi.com, asla kişisel bilgilerinizi, ödeme bilgilerinizi kayıt altına almaz.

Blogmavisi.com sitesinde yer alan bilgiler, ücretli yada ücretsiz olarak asla kaynak gösterilmeden izinsiz paylaşılamaz.

Gizlilik politikası yada ek bir bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız iletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.