Satış Ortaklığı Siteleri ile Güvenli Para Kazanmak

By | Nisan 16, 2017
satış ortaklığı veren siteler, satış ortaklığı veren firmalar

Satış Ortaklığı Siteleri ile Güvenli Para Kazanma

Satış Ortaklığı Siteleri Nedir?

Satış ortaklığı siteleri; Ürün ve hizmet satmak isteyen satış ortaklarına, bünyesinde barındırdığı kazanç programlarına kendi istek ve özelliklerine göre katılmalarına imkan veren ağlardır. Satış ortağı; satış ortaklığı sitelerindeki satış ortağı firmalara yada ürünlere yaptıkları istatistik, reklam verme araçları, destek gibi kriterlerle satış ortaklığı siteleri ile pazarlama imkanı elde eder. Eğer satış ortaklığı hakkında detaylı bir bilgi arıyorsanız Satış Ortaklığı ile Blogdan Sınırsız Para Kazanmak yazısından bilgi alabilirsiniz. Satış ortaklığı siteleri, satış ortağını pek çok külfetten kurtarır ve emeğinin karşılığını tam olarak almasına zemin hazırlar. Mesela; bir ürüne satış ortağı olmayı düşünüyorsunuz. Satış ortaklığı sitesindeki bu ürünün istatistiklerini, komisyon oranlarını, reklam vereceğiniz metaryalleri (banner, tanıtım yazısı gibi), ürün sahibine ulaşım bilgileri, satış öncesi ve sonrası için destek durumunu gibi pek çok satışlarınıza yardımcı olacak bilgileri elde edebilirsiniz. Daha önce bahsettiğimiz internetten para kazanmanın en garanti yollarından olan blogdan para kazanmak konusunda, blogunuz için pek çok metaryali satış ortaklığı siteleri size sağlar.

Satış ortaklığı veren sitelerin yukarıdaki özelliklerinin yanında sizin yaptığınız işi yasaya uygun olarak yürütmenizi sağlaması en büyük faydalarından biridir. Satış ortaklığı yapan sitelerden bir ürün sattınız diyelim. Bu üründen yasal vergi oranı genelde %10-20 arasıdır, fiyattan düşülür ve size net komisyon oranınız ödenir. Örneğin; 90 TL olan bir ürünü %50 komisyonla sattınız, yasal kesintiyi düşünce elinize 40-45 TL arası bir meblağ geçer. Kazandığınız toplam komisyonları banka hesabınıza güvenli bir şekilde alırsınız. Bu vergi oranını satış ortaklığı siteleri sizin adınıza devlete öder, sizi bu yükten de kurtarır. İnternetten yaptınız satışlarla ilgili Maliye yada benzeri yerlerle sıkıntıya düşerseniz, satış ortaklığı sitelerindeki vergi ödemeleriniz sizin en büyük referansınızdır. Satış ortaklığı ile para kazanmak konusunda bu husus en önemli ayrıntılardan biridir. Satış ortaklığı siteleri sayesinde hem işinizi yasal olarak yaparsınız, hem de vergi konusunda kafanız rahat olur. Yeri gelmişken belirtelim; satış ortaklığı ile para kazanmak tamamen yasal bir çalışma şeklidir.

Hangi Satış Ortaklığı Siteleri ile Çalışmalıyım?

Satış ortaklığı ile para kazanmak için, satış ortaklığı sitelerine katılmanızı önermekteyiz. Satış ortaklığı veren firmaların, bahsetmediğimiz daha pek çok faydası vardır. Satış ortaklığı sitelerinin faydalarını ayrıntılı olarak En Sağlam Türk Satış Ortaklığı Siteleri (Sürekli Güncel) yazısında ayrıntılı olarak ele aldık, mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Bu yazıda ayrıca ödeme yapan ve güvenilir Türk satış ortaklığı sitelerini, üye olmak için gerekenler ve Türk satış ortaklığı sitelerinde hangi ürünleri öncelikle satmamız gerektiğine değindik.

Yabancı diliniz var yada yabancı içerikler üretebilirim diyorsanız tavsiyemiz; yabancı satış ortaklığı siteleri ile satış ortaklığı yapmanızdır. Dünya geneli ingilizce ağırlıklı ürünler daha fazla olduğundan, ingilizce içerikler üretebiliyorsanız çok avantajlısınız affiliate marketing siteleri konusunda. Satış ortaklığı, global dilinde affiliate marketing yabancı diliniz varsa size daha fazla fırsatlar sunacaktır. En basiti; yabancı satış ortaklığı siteleri dolar bazlı ödeme yaparlar ve Türkçe içeriklere nazaran daha fazla kazanırsınız. Türkçe içeriklerle kazanan olmaz mı? elbette var fakat dolar kuru malum belirtmek istedim. Eğer yabancı satış ortaklığı siteleri ile çalışmayı düşünüyorsanız; En Çok Kazandıran Yabancı Satış Ortaklığı Siteleri yazısı size çok fayda sağlayacaktır. Dünya genelinde satış ortakları tarafından en çok bilinen, kullanılan, güvenilir ve ödeme yapan yabancı satış ortaklığı sitelerinin detaylı incelemesini bu yazıda bulabilirsiniz.

İster Türk olsun ister yabancı, satış ortaklığı siteleri ile çalışmanızı yukarıda bahsettiğimiz hususlarla ısrarla önermekteyiz. Güvenli ve ödeme yapan satış ortaklığı siteleri ile verdiğiniz emeğin tam karşılığını alırsınız. Satış ortaklığı veren siteler ve satış ortaklığı ile para kazanmak konularında aklınıza takılan kısımları yorumlarınızla sormaktan çekinmeyin.

Ücretsiz Online İş E-kitabı ile Blogdan Para Kazanma Konusundaki Yazılar, Sırlar Anında Email Adresine Gelsin!

Aşağıya İsim ve Email adresinizi girdikten sonra Gönder butonuna basınız.

I agree to have my personal information transfered to GetResponse ( more information )

Gizliliğinize önem gösteririz. Spam mail asla gönderilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.